O firmie

Poznaj SpaceHost – profesjonalną firmę hostingową, dzięki której sporo zaoszczędzisz

Space Host specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług hostingowych. Oferujemy również domeny internetowe w bardzo przystępnych cenach. Nasi Klienci doceniają przede wszystkim wysoką jakość oferowanych usług a także ich przystępną cenę. 5 powodów dla których warto nam zaufać:

1. Najlepszy stosunek jakość – cena
Jeśli masz dość przepłacania za drogie usługi hostingowe, które wcale nie reprezentują sobą wysokiej jakości skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest zawsze idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości Klienta.

2. Funkcjonalne narzędzia na wyciągnięcie ręki
Dbamy o to, aby oddawane do dyspozycji klientów narzędzia były maksymalnie proste i intuicyjne. Dzięki temu korzystanie z nich to czysta przyjemność.

3. Pomoc, gdy jej potrzebujesz
Boisz się, że nie potrafisz dobrze korzystać z narzędzi, jakie Ci oferujemy? Nie martw się na nas zawsze możesz liczyć! Do Twojej dyspozycji jest nasz dział Pomocy. Zapewniamy, że udzielimy Ci wsparcia najszybciej jak to możliwe.

4. Szeroka oferta
Nasza oferta jest skomponowana w taki sposób, aby potencjalni Klienci bez problemu mogli wybrać usługę, która im najbardziej odpowiada.

5. Stabilna i nowoczesna firma
Nasz zespół posiada doświadczenie i wiedzę, która stanowi gwarancję profesjonalnej realizacji oferowanej usługi. Jesteśmy stabilną firmą, obecną na rynku już od kilku lat. Z powodzeniem świadczymy usługi hostingowe dla wielu klientów indywidualnych oraz firm. Chcesz nas lepiej poznać lub dowiedzieć się więcej na nasz temat? Interesują Cię szczegółowe warunki oferty? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego spacehost

7

lat na rynku

100%

zadowolonych Klientów

98.8%

niezawodność serwerów